Trasta pārvalde

Ja jums ir nekustamais īpašums, kurš stāv diskatāvē, padariet to par savu biznesu un papildus ienākumu avotu. Izmantojiet pieprasījumu izdevīgi īrēt dzīvokli Latvijā.
Mēs saprotam, ka esat aizņemts cilvēks un jums iespējams nav brīvā laika. Un tikšanās ar īrniekiem turpmāka īres un komunālo maksājumu savlaicīgās samaksas kontrole, nelielu darbības traucējumu novēršana, dzīvokļa sagatavošana pēc īrniekiem – tas viss kopumā aizņem ļoti daudz laika. Tāpēc tieši Jums būs aktuāls mūsu pakalpojums “Nekustamā īpašuma trasta pārvaldība” Rīgā. Jūs deleģejat savas rūpes AVAEstate izīres nodaļas speciālistiem un saņemat ikmēneša ienākumus.

Sadarbojoties ar mūms –jus uzvarēsiet

Izīre bez problēmam

Izīrē dzīvokli vai māju Rīgā un Jūrmalā uz ilgu vai īsu termiņu bez problēmām. Mēs parūpēsimies par visām saistītajām problēmām.

Nepārmaksājiet

Izvēlaties tarifu nekustamā īpašuma trasta pārvaldīšanai ar jums nepieciešamajiem pakalpojumiem

Saglabājiet mieru

Mēs esam atbildīgi par īrnieku uzticamību, Jūsu īpašuma stāvokli, savlaicīgu īres un komunālo maksājumu samaksu

Платите за результат

Jūs mums neko neesat parādā tikai ar līguma noslēgšanas faktu. Jūs maksājat tikai par sniegtajiem pakalpojumiem.

Nemainiet dzīves ritmu

Jums nav jāatrod laiks starp savām lietām, lai parādītu dzīvokli īrniekiem, pārbaudītu skaitītāju rādījumus un risinātu citus jautājumus. Dzīvojiet savu dzīvi tā, kā jūtaties ērti, un nekustamais īpašums gūs ienākumus bez jūsu līdzdalības