APBŪVES GABALS RĪGĀ

Beberbeķu 6. līnija, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1029, Латвия
  • Rajons: Cits
  • ZEMES PLATĪBA: 1387 м²
  • Cena par kvadrātmetru: 47 m²/€

APRAKSTS

Apbūves gabals Rīgā
Pārdod zemi mājas celtniecībai Beberbeķos, ekoloģiski tīrā un klusā vietā Rīgā, meža malā. Kļūstot par tās īpašnieku, jūs iegūstat visas priekšrocības, ko sniedz dzīve pilsētā ar tās infrastruktūru un tajā pašā laikā mieru un vientulību.
Zemes gabala platība – 1387 m2
Cena: 65 000 €
Objekts atrodas labiekārtotā ciematā ar privātām ēkām Rīgas teritorijā. Tā atrašanās ielas strupceļā, netālu no meža, izraisa kaimiņu klātbūtni tikai vienā objekta pusē.
Zemes gabals ir plakans un taisna formas. Teritorijā ir iekārtots mākslīgais dīķis, kuru pēc vēlēšanās varēsiet greznot vai viegli piepildīt. Turklāt, lai izveidotu māju, jūs varat noņemt dažus kokus.
Šim zemes gabalam ir sagatavots un saskaņots mājas projekts, kuru pēc vēlēšanās varat izmantot, ietaupot laiku un naudu. Ir derīga būvatļauja.

Komunikācijas
Ciematā ir visas pilsētas komunikācijas. Līdz objekta robežai pievestas: gāze, elektrība, ūdens apgāde, kanalizācija. Tas vienkāršo to turpmāko elektroinstalāciju.
Atrašanās vieta
Beberbeķi atrodas pie iebraukšanas Rīgā. Tajā pašā laikā pilsētas centrā ar automašīnu var nokļūt 20 minūšu laikā. Ciematā ceļi ir asfaltēti. Labi noblīvēts un noblietēts grants ceļš ved tieši uz pašu vietu. Šobrīd turpinās ceļu asfaltēšana.