Pirkt

Jūs pieņemāt lēmumu pārdot dzīvokli Rīgā vai Jūrmalā. Jums sākās jaunas mājas meklēšanas atbildīgs etaps. Kas ir labāk – sērijas nami vai jaunbūves? Kam pievērst uzmanību? Vai meklēt jaunu māju pašam vai uzticēt šo procesu nekustamo īpašumu ekspertam.

Sāciet ar AVA ESTATE katalogu. Mūsu katalogā ir dzīvokli, kuri atbilst viss dažādākajiem kritērijiem: ar remontu un bez, vienistabas, divistabu dzīvokļi, trīs istabas dzīvokļi  un citi varianti visos Rīgas rajonos, Jūrmalā un Rīgas rajonā. Sazinieties ar mūsu teritoriālajiem ekspertiem un viņi detalizēti izstāstīs par objektu, kurš jums iepatikās, par visiem plusiem un mīnusiem un piedāvās alternatīvos variantus.

Gribat izdevīgi nopirkt privātmāju vai premiālu īpašumu premiālajā segmenta netālu no Rīgas? Mēs palīdzēsim atlasīt un atrast pašu labāko īpašumu pēc jūsu pieprasījuma un vajadzībām. Prezentēsim jums tikai to nekustamo īpašumu, kuru jūs varēsiet nosaukt par savu māju.

Strādajot kopā ar mums, jūs saņemsiet

Laika ietaupīšanu

Jums nevajag braukt katru reizi uz dzīvokļa prezentāciju ar potenciālajiem pircējiem. Jūsu personīgais nekustama īpašuma aģents noteiks jūsu personīgas vajadzības un paradīs jums tikai tos objektus, kas jums piestāv viss vairāk.

Līdzekļu ietaupišana

AVA Estate Rīgas nekustama īpašuma eksperti sava joma. Mēs zinām reālās tirgus cenas un vienmēr pārstāvam klienta intereses.

Eksperta atzinums

Eksperts vienmēr pievērš savu uzmanību tiem niansēm kurus pircējs, apskatot īpašumu, nepamanīs bet var prasīt dārgu dzīvokļa remontu.

Īpašais Klients

Jau ilgāku laiku meklējat dzīvokli vai māju Rīgā, bet nevarat atrast sev piemērotu variantu un jau esat noguruši no meklējumiem? Kļūsti par Īpašais Klients programmas dalībnieku un pirmais saņem labākos piedāvājumus.

Juridiskais atbalsts

Veicam juridisko atbalstu nekustamā īpašuma darījumam Latvijā. Pārbaudīsim pārdevēju un īpašumu, sagatavosim visus dokumentus, tuvākajā laikā pierakstīsim vizītei pie notāra.

Hipotekārā kreditēšana

Nekustamo īpašumu aģentūra AVA Estate hipotekārā kreditēšanās jautājuma sadarbojas ar visām lielākajām Latvijas bankām. Palīdzēsim sagatavot dokumentus un saņemt ātru atbildi no kredīta brokera.