Pārdod

Gribat pārdot dzīvokli vai māju Rīgā, Jūrmalā vai Rīgas rajonā? Vēlaties noslēgt darījumu ātri, izdevīgi un droši noslēgt darījumu? AVA ESTATE nekustamo īpašumu eksperti organizēs visu Jūsu īpašuma pārdošanas procesu. Jūs neterējat savu laiku.

Priekšrocības, kurus jus saņemsiet strādājot kopā ar AVA ESTATE

Tirgus analīze

Jūs saņemāt pilnu analīzi par cenām, par kurām tika pārdoti dzīvokļi jūsu mājā un apkaimē.  Speciālists izvērtēs Jūsu dzīvokļa stāvokli, lai darījums būtu ātrs, izdevīgs, un lai Jūs nepārdotu to pārāk lēti.

Ātra iegāde

Ir situācijas, kad steidzami jāpārdod dzīvoklis Rīgā. Mūsu uzņemums sagatavos specialo un jums  piemērotu piedāvājumu par iespējāmo darijuma summu. Atkarībā no pavadošajiem apstākļiem darījums tiek veikts 1-3 dienu laikā un jūs uzreiz saņemat savu naudu.

Priekšpārdošanas sagatavošana

AVAEstate nekustamo īpašumu eksperti palīdzēs padarīt jūsu dzīvokli par pievilcīgāku potenciālajiem pircējiem. Pērkot nekustamo īpašumu pircējs pieņem lēmumu emocionāli. Kopā mēs palīdzēsim pircējam iemīlēties Jūsu dzīvoklī, veicot pirmspardošanas sagatavošanu

Mārketinga atbalsts

Mēs organizējam Jūsu objekta fotografēšanu, akcentējot pašus izdevīgākus aspektus. Mēs sastādīsim detalizētu pārdošanas tekstu. Aģenturā izmantojam vairāk nekā 15 reklāmas kanālus, lai reklamētu jūsu nekustāmo īpašumu, tostarp maksa reklāmas kampaņas.

Laika ietaupīšana

Nepielāgojiet savu dzīvi pircēju vajadzībām. Pirceji var zvanit nakts vidū vai vēlēties apskatīt dzīvokli jums neizdevīgā laikā, un pēc tam nenopirkt jūsu nekustamo īpašumu. Mēs piedāvajam jūms atstāt šīs rūpes ekspertu ziņā. Sadarbības gaitā ar mūms jūs satiksiet tikai motivētos pircējus.

Juridiskais atbalsts

Mūsu eksperti ne tikai sagatavos vajādzīgus dokumentus tieši pirkšanas-pārdošanas darījumam, bet arī palīdzes to paveikt. Konsultēsim visos juridiskos jautājumos. Piemēram, vai jums ir jāmaksā kapitāla pieauguma nodoklis un kā jūs varat to samazināt?

Ietaupiet naudu

Strādājot ar nekustamā īpašuma ekspertu un ātri pārdodot dzīvokli Rīgā, jūs ietaupāt no saistītajām izmaksām, kas ir neizbēgamas tā uzturēšanā: komunālie maksājumi, īpašuma nodoklis. Vai dažādas izmaksas par pašpārdošanu