Par mums

AVA ESTATE nekustamā īpašuma aģentūra 2005 nodibināja nekustama īpašuma eksperts priekš nekustāma īpašuma aģentiem. Esam izgājuši cauri dažādiem Latvijas nekustamo īpašumu tirgus attīstības posmiem. Mēs strādājām tajos laikos, kad nebija grūti nopirkt dzīvokli Rīga vai Jūrmalā – cilvēki nāca ar savu naudu, un, ja ar to nepietika darījuma mērķim, bankas ātri un vienkārši izsniedza kredītus. Mēs veiksmīgi pārdzīvojam 2008. gada krīzi. Augam un attīstījāmies paralēli tirgum, pielāgojoties tā realitātei.

Mūsu uzņēmums nodrošina pilnu cikla servisu – mēs atbalstām klientu visu darījuma sagatavošanas un īstenošanas posmos. Objekta novērtējums un tā sagatavošanas pārdošanai, juridiskais atbalsts, pircēja meklēšana – tas viss ir mūsu kompetences jomā. Strādājot ar mums, jūs saņemat pareizu priekšrocību – AVA ESTATE ir hipotēku brokeris, kas nozīmē, ka mūsu klienti, ja nepieciešams, iespējams iegūt visizdevīgākos nosacījumus nekustamā īpašuma kreditēšanai. Mūsu kredīts ir ilgstoša veiksmīga uzņēmuma sadarbība, kas balstīta uz pieredzi, zināšanām un uzticību.

Mēs ieguldām savā darba pieredzē, atjaunojam un pilnveidojam savas zināšanas, un mūsu klientu mums maksā ar savu uzticību. Klientu ticība mūsu spēkiem un kompetencei, apmierinātība un vēlme atgriezties pie mums – tā ir vislabākā atlīdzība mūsu komandai.

Kā mēs strādājam?

Jūs atstājat
pieteikumu

Mūsu eksperts
sazinās ar Jums

Mēs pārbaudām visus dokumentus

Mēs veidojam
Objekta konkurences
priekšrocības

Konsultējam
pirmspārdošanas
sagatavošanā

Veicam
fotosesijas

Nosakām Objekta
maksimālo tirgus vērtību

Jūs regulāri
saņemat atskaites
par mūsu darbu.

Mēs atrodam pircēju un
sniedzam juridisko
pavadīšanu

Jūs saņemat
garantētu
rezultātu!