Skats:

Vislētākais piedāvājums pilsētā. Pārdošanā Vecas koka mājas pirmajā stāvā pārdodu vienistabas dzīvoklis. Plānojums, kā visos Uļmaņa-laikos mājas: priekšistaba-virtuve un guļamistaba. Dzīvoklī ir vienfāzes elektrība. Tualete (sausa) atrodas gaitenī un ir paredzēta tikai šim dzīvoklim. Pagalma ir malkas šķūnis. Ir vieta kur glābt automašīnu. Māja apkalpo JNĪP. Dzīvoklis nav stūrē. Cena ir zema, jo virtuvē trūkst izlietnes un boileri.

View details

Pārdodu mājīgu vienistabas dzīvokli vecā siltā mājā. Augsti griesti, moderna santehnika. Pateicoties krāsns apkurei, apkopes maksa ir lēti: tikai 5.22 eiro, ieskaitot PVN. Apkalpošanas firma SIA Nebruk kārtīgi rūpējas par māju. Kluss un mierīgs privātmāju rajons. Ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. Pastaigas attālumā ir pilsētas autobusu gredzena un pārtikas preču veikals. Blakus upei, kuras apkārtnē tagad ir aktīva labiekārtojas pilsētas aģentūra “Pilsētsaimniecība”. Modernie santehnikas un mainīgie logi. Pārdodu saistībā ar pārvietošanos.

View details
Jelgavā, Studija tipa uz apmaiņu Jelgava
€17 000 /€

View details Built-Up - - Zemes lielums - -

Lēts un labiekārtots dzīvoklis otrā stāvā vecā mājā netālu no dzelzceļa stacijai un ārstnieciskas iestādes – Zemgales veselības centra. Sanmezgls ir iekšā. Ir šķūnis. Adresi – Sliežu 1.

View details
537778
€21 900 /€

View details Built-Up - - Zemes lielums - -

Labs dzīvoklis, atbrivots un gatavs pardošanai. Teicama kiģeļu mājā ir spec projekts. Klusa zaļa vieta upes malā. Kāpņu telpa slēgta ar čipu. 

 Stāvoklis normāls, bet bez remonta, jau ir uzstādīti stikla pakešu logi un metāla durvis, ir kvalitatīvs lamināts grīdā, vannā uzstādīts jauns pārklājums. Ērtai dzivošanai nepieciešama kosmētika. Dzīvoklis bez apgrūtinājumiem un parādiem. Visi dokumenti ir kartībā. Pārdot ipašnieks. Paradišu jums ērtā laikā

View details
Vasarnīca Jelgava, Tīreļa 45 Jelgava
€22 000 /€

View details Built-Up - - Zemes lielums - -

Mājīgā un klusā pilsētas rajonā, kas atrodas tikai divus kilometrus attāluma no pilsētas centra, es pārdodu 103. sērijas vienistabas dzīvokli. Dzīvoklis atrodas trešajā stāvā un nav stūra. Tīra kāpņu telpu ar slēgtiem ar čipu durvīm. Pērkot šis dzīvoklis Jums nebūs problēmu novietot automašīnu zem dzīvokļa logiem. Istaba ir plaša, lodžija ir iestiklota. Dzīvoklis ir brīvs un gatavs pieņemt jaunu īpašnieku.

View details
Pašā Jelgavas centrā Jelgava
€32 000 /€

View details Built-Up - - Zemes lielums - -

Pašā Jelgavas centrā tiek pārdots silts divistabu dzīvoklis. Ķieģeļu māja, istabas izolētas. Dzīvoklis atrodas trešā stāvā mājas vidū. Zaļš un labiekārtots pagalms. Labvēlīga atrašanās vieta pie pilnas infrastruktūras: skola, bērnudārzi, veikali un restorāni, kultūras iestādes. Jaunais īpašnieks var veikt augstas kvalitātes remontu pēc savas gaumes, izmantojot jaunākās un modernākās tehnoloģijas.

View details

Vienistabas dzīvoklis pilsētas centrā. Lieliska investīciju iespēja īstermiņa īrei. Remonts 2016. Galvenā priekšrocība ir ļoti zemie rēķini par apkuri. Dzīvoklis ir gatavs uzņemt jaunu īpašnieku.

View details
537774 Vadakstes iela 20,Rīga
€32 700 /€

View details Built-Up - - Zemes lielums - -

Квартиры / Рига / Зиепниеккалнс / Продают Вернуться к списку объявлений Plašs (36.7 m2), silts vienistabas dzīvoklis ar balkonu, ēkas piektajā stāvā. Dzīvoklis atrodas tuvajā (vecajā) Ziepniekkalnā. Klusa vieta, mājas pagalmā ir divi bērnu dārzi, tuvumā vēl četri. Pāri ielai skola. Zaļš pagalms, kurā ir iespēja novietot automašīnu bez maksas. Dzīvoklis ir siltināts, jauni logi, radiatori tuvu centram, ar sabiedrisko transportu līdz tam 15 min. Sabiedriskā transporta pietura divu minūšu gājienā, tik pat tuvu Maxima. Dzīvoklis būs atbrīvots no mēbelēm un lietām.

View details

Plašs komfortabls vienistabas dzīvoklis. Labi uzturēts un mājīgs dzīvošanai. Laiciņu atpakaļ tika pilnīgi izremontēts visdārgākais – virtuve un santehnika, kas nepieprasa papildus  ieguldījumus. Dzīvoklis ir aprīkots ar iebūvētām virtuves mēbelēm, veļas mašīnu, iebūvēto skapi un citiem lietderīgiem priekšmetiem, kas nodrošina komfortu ērtai dzīvošanai.  Ja pārvācaties vai vēlaties iegādāties dzīvokli turpmākai izīrēšanai, mēbeles atstāsim jums dāvanā. Liela dubulta lodžija ir iestiklota un pēc jūsu vēlmes var tikt izmantota ka lietderīga platība. Skats no logiem ir uz Ilūkstes ielu un privāt apbūves rajonu. Zeme zem mājas ir dzīvokļu īpašnieku īpašumā. Dzīvoklis ir brīvs no apgrūtinājumiem vai slēptiem trūkumiem. Pārdodam gan par kredīta,…

View details

Jauks, kārtīgs dzīvoklis, gatavs jaunajiem īpašniekiem. Dzīvikļa stāvoklis kurā droši var dzīvot uzreiz bez papildus ieguldījumiem. Iebūvēta virtuve, santehnika, iebūvētas mēbeles un pilnībā mēbelēta guļamistaba. Nav stūra dzīvoklis. Ārējās sienas un grīda ir siltināti. Lodžija ir aprīkota ar vintage režģiem. Dokumenti ir kārtībā. Izskatisim iespēju apmainīties pret vienistabas dzīvokli

View details

Jelgavas klusajā centrā netālu no vecpilsētas nelielā divstāvu mājā ir pārdošanā labi izremontēts dzīvoklis. Istabas ir izolētas, augstie griesti. Mūsdienu logi vērsti gan uz zaļo pagalmu, gan uz asfaltētu ielu, kurā nav sabiedriskā transporta kustības, kas netraucē jūsu mieru. Jauki kaimiņi. Pagalmā ir pietiekami daudz vietas, lai glābt jūsu auto. Māja atrodas pie autoostas, netālu ir bērnudārzs un skola, tirdzniecības centri.

View details

Pārdodu trīs istabu dzīvokli ērtākajā Jelgavas vietā – netālu no topošā transporta un tirdzniecības mezgla, Māteru un Rūpniecības ielu krustojumā, dažus simtus metru no dzelzceļa stacijas. Dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā, tam ir balkons, logi versti uz abās mājas pusēs. Dzīvoklis ir silts, gaišs, īrnieki kārtīgi rūpējas uzturēt dzīvokli labā stāvoklī. Ātra atbrīvošana.

View details

Dzīvesvietas maiņas dēļ pārdodam dzīvokli labā stāvoklī čehu projekta mājā. Čehu projekta mājas ir kvalitatīvas celtnes no betona plītīm un ķieģeļa. Tām ir lieliska skaņas izolācija, interesants plānojums ar pārplānojuma iespējām, lielas lodžijas. Mājas ir aprīkotas ar kravas liftiem. Kamēr dzīvojām šajā dzīvoklī esam izdarījuši visu: – santehniku – elektrību – logus – metāla ārdurvis – iekšējas durvis no dabīgā koka. Iebūvēta virtuve un citas mēbeles ražotas no kvalitatīviem materiāliem pēc individuālā pasūtījuma. Tas ir teicams variants ģimenei, kas plāno iegādāties mājokli kredītā, jo dzīvoklis neprasa remontu, tajā uzreiz var uzsākt komforta dzīvi. Dzīvoklis ir piemērots arī tiem, kas vēlas…

View details

Ir veikts kapitālais dizana remonts. Dzīvokļa platība tiek izmantota ļoti ērti un racionāli, iebūvētas mēbeles ir izgatavotas pēc pasūtījuma. Remonts ir veikts laiciņu atpakaļ un ideālam stāvoklim šo to varētu uzlabot. Nesen ir veikts kosmētiskais remonts vienā istabā un gaitenī, nomainīta santehnika. Jaunus īpašniekus noteikti iepriecinās arī citi uzlabojumi: + ir pārvilkti visi elektrības vadi un izveidoti jauni pieslēgumi; + pārdomāts un omulīgs apgaismojums; + izlīdzināti visi griesti, sienas, apsildamās grīdas; + istabās augstas kvalitātes iebūvētas mēbeles; Zeme ir īpašuma sastāvā. Visi dokumenti sakārtoti, paradu un apgrūtinājumu nav. Nepieciešamības gadījumā konsultēsim hipotēkas jautājumos un par īpašuma novērtējumu jeb kurai bankai.…

View details

Pārdodu Purvciema centrā divistabu dzīvokli Ūnijas 71. 5/9, specprojekts. Māja celta 1974.gadā. Platība 53,3m², ir lodžija. Lifts darbojas. Logi vērsti uz abām pusēm. Zem logiem pagalmā var brīvi novietot Jūsu automašīnas. Dzīvoklis ir labā kārtībā, tiks piedāvāts ar visām nepieciešamajām mēbelēm un mantām.

View details

Pievilcīgs divistabu dzīvoklis, jaunajā projektā ar labu plānojumu! ⁃ Salīdzinoši zemi komunālie maksājumi. ⁃ Derīgs dzīvošanai bez ieguldijumiem. ⁃ Kvalitatīva apdare. mūsdienīga santehnika un sadzīves tehnika. Plaša virtuve, divas izstabas izolētas. Piemērots ģimenei ar bērniem! ⁃ Sāvieta automašīnai. ⁃ Laba infrastruktūra, tuvumā atrodās sportahalle, skola, bērnudārzs, veikali, vilciena un autobusa pietura. Botāniskais dārz 5 min. attālumā. Rīgas centrs 25 min. braucienā ar automašīnu._ Sīkāka informācija pa telefonu. Palīdzēsim ar kreditēšanu un juridiskos jautājumos!

View details