AVA ESTATE – ir jūsu konsultants nekustamā īpašuma pasaulē. Mūsu darbā mēs paļaujamies uz progresīvu Eiropas pieredzi un augstākajiem kvalitātes kritērijiem. Mēs neapstājamies pie sasniegtā un nepārtraukti pilnveidojamies. AVA ESTATE konsultanti ir kompetenti, atbildīgi un pieredzējuši speciālisti.

Mūsu prioritātes pirmām kārtām ir klientu apmierinātība. Mēs balstām savu darbību ne tikai uz kompetenci un pieredzi, bet arī uz stingru pašdisciplīnu, organizāciju un atbildību par mūsu darbu.

Mēs sakām „AVA ESTATE”, kas nozīmē:

  • komandas darba speciālisti;
  • augstākā pieredze un kompetence;
  • gandrīz 20 gadu pieredze nekustamā īpašuma jomā;
  • atbildīga attieksme pret uzņemtajām saistībām;
  • individuāla un elastīga pieeja klientu vajadzībām;
  • operatīvs un labi koordinēts darbs, kas ļauj sagatavot un slēgt darījumu mazāk nekā mēneša laikā;
  • apmierināti klienti.

Mūsu uzņēmums nodrošina pilnu cikla servisu – mēs atbalstām klientu visos darījuma sagatavošanas un īstenošanas posmos. Objekta novērtējums un tā sagatavošana pārdošanai, juridiskais atbalsts, pircēja meklēšana – tas viss ir mūsu kompetences jomā. Strādājot ar mums, jūs saņemat svarīgu priekšrocību – AVA ESTATE ir hipotēku brokeris, kas nozīmē, ka mūsu klienti, ja nepieciešams, spēj iegūt visizdevīgākos nosacījumus nekustamā īpašuma kreditēšanai.

Mūsu uzņēmuma kredo ir ilgtermiņa veiksmīga sadarbība, kas balstīta uz pieredzi, zināšanām un uzticību. Mēs ieguldām savā darbā pieredzi, atjaunojam un pilnveidojam savas zināšanas, un mūsu klienti mums maksā ar savu uzticību. Klientu ticība mūsu spēkiem un kompetencei, apmierinātība un vēlme atgriezties pie mums – tā ir vislabākā atlīdzība mūsu komandai.

Mūsu komanda

Mūsu aģenti ir licencēti speciālisti, kas specializējas uz nekustamā īpašuma meklēšanu, novērtēšanu un sarunas vadīšanu uz pircēja vārda. Viņi pārdos jums nekustamo īpašumu. Ieteikumi un praktiski padomi nekustamā īpašuma pārdošanai un mājas vai ieguldījumu īpašuma sagatavošanai pārdošanai un darbam jūsu pārdošanas cenas palielināšanai.
Nekustamā īpašuma speciālists

Jekaterina Darakova

+371 20033656 Lasīt vairāk
Nekustamā īpašuma speciālists

Jūlija Romaševa

+371 20044469 Lasīt vairāk
Специалист по недвижимости

Marina Fedotova

+371 26943879 Lasīt vairāk
Риелтер

Artjoms Ambarcumjans

+37126766247 Lasīt vairāk