Nekustamie īpašumi Rīgā un Latvijā

Nekustamie īpašumi Rīgā un visā Latvijā. Mūsu uzņēmums nodrošina pilna cikla servisu – mēs atbalstām klientu visos darījuma sagatavošanas un īstenošanas posmos. Objekta novērtējums un tā sagatavošana pārdošanai, juridiskais atbalsts, pircēja meklēšana – tas viss ir mūsu kompetences jomā. Strādājot ar mums, jūs saņemat svarīgu priekšrocību – AVA ESTATE ir hipotēku brokeris, kas nozīmē, ka mūsu klienti, ja nepieciešams, spēj iegūt visizdevīgākos nosacījumus nekustamā īpašuma kreditēšanai. Mūsu nekustamā īpašuma aģenti ir licencēti speciālisti, kuri specializējas uz nekustamā īpašuma meklēšanu, novērtēšanu un sarunas vadīšanu pircēja vārdā. Mēs pārdosim jūsu nekustamo īpašumu 29 dienu laikā, kā arī piešķirsim jums 20% atlaidi, ja ar mūsu palīdzību vēlēsieties pārdot savu esošo un iegādāties jaunu nekustamo īpašumu.

Nekustamie īpašumi | AVA ESTATE

AVA ESTATE - ir jūsu konsultants nekustamā īpašuma pasaulē. Mūsu darbā mēs paļaujamies uz progresīvu Eiropas pieredzi un augstākajiem kvalitātes kritērijiem. Mēs neapstājamies pie sasniegtā un nepārtraukti pilnveidojamies. AVA ESTATE konsultanti ir kompetenti, atbildīgi un pieredzējuši speciālisti.

Pieredze

20 gadu pieredze nekustamā īpašuma jomā

Atbildība

Atbildīga attieksme pret uzņemtajām saistībām

Individuāla pieeja

Individuāla un elastīga pieeja klientu vajadzībām

Operativitāte

Operatīvs un koordinēts darbs, kas ļauj sagatavot un slēgt darījumu mazāk nekā mēneša laikā

Mūsu aģenti

Mūsu aģenti ir licencēti speciālisti, kas specializējas uz nekustamā īpašuma meklēšanu, novērtēšanu un sarunas vadīšanu uz pircēja vārda. Viņi pārdos jums nekustamo īpašumu. Ieteikumi un praktiski padomi nekustamā īpašuma pārdošanai un mājas vai ieguldījumu īpašuma sagatavošanai pārdošanai un darbam jūsu pārdošanas cenas palielināšanai.

Риелтер

Artjoms Ambarcumjans

+37126766247 Lasīt vairāk
Nekustamā īpašuma speciālists

Marina Fedotova

+371 26943879 Lasīt vairāk
Nekustamā īpašuma speciālists

Jūlija Romaševa

+371 20044469 Lasīt vairāk
12000
12000
Darījumi
95
95
Apmierināto klientu procentuālais daudzums (%)
25
25
Aģenti
29
29
Vidējais objekta pārdošanas laiks (dienas)