KĀ MĒS STRĀDAJAM?

Pieredze

Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojamies kopš 2005. gada. Palīdzam ātri, izdevīgi un droši pirkt, pārdot, īrēt, izīrēt dzīvokli vai komerctelpas Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā.

Ekspertīze

Esam izveidojuši teritoriālo nekustamo īpašumu ekspertu struktūru. Jūs strādājat ar personu, kas specializējas jūsu reģionā, zin visas tā funkcijas un kurai ir sava pārdevēju un pircēju bāze.

Drošība

AVA Estate darbinieki ir speciālisti, kuri ir apmācīti nekustamo īpašumu nozarē un ir izgājuši Ekonomikas ministrijas prasībām atbilstošu sertifikācijas procesu . Mēs ne tikai palīdzam pirkt vai pārdot dzīvokli, izīrēt māju Rīgā, bet arī veikt darījumu legāli.

Serviss

Mēs saprotam, ka nekustamā īpašuma pirkšana vai pārdošana ir atbildīgs un svārīgs notikums katrā cilvekā dzīve. Katrai personai un situācijai mēs atradīsim individuālo risinājumu.

Jūs maksājat tikai par rezultātu

Visas mūsu nekustamā īpašuma ekspertu konsultācijas ir bezmaksas. Jūs maksājat ekspertam atlīdzību tikai pēc darījuma noslēgšanas fakta. Tas nozīmē, ka mēs rūpīgi risināsim jūsu jautājumu un palīdzēsim izdevīgi pārdod dzīvokli.

Kā mēs strādājam?

Jūs atstājat
pieteikumu

Mūsu eksperts
sazinās ar Jums

Mēs pārbaudām visus dokumentus

Mēs veidojam
Objekta konkurences
priekšrocības

Konsultējam
pirmspārdošanas
sagatavošanā

Veicam
fotosesijas

Nosakām Objekta
maksimālo tirgus vērtību

Jūs regulāri
saņemat atskaites
par mūsu darbu.

Mēs atrodam pircēju un
sniedzam juridisko
pavadīšanu

Jūs saņemat
garantētu
rezultātu!