ĪRĒT

Īpašumu katalogs

Dzīvokļa vai mājas īrēšana Rīgā un Jūrmalā tikai no pirmā acu uzmetiena šķiet vienkāršs uzdevums. Ir patiešām grūti izvēlēties, kas jums patiešām būs piemērots pēc visiem kritērijiem. Jus iemīlējāties dzīvoklī no pirmas fotogrāfijas, bet tas tika jau izīrēts. Apskatījāt 5 dzīvokļus, un nevarāt atrāst piemerotaku variantu , un rokas sāk krist, un termiņi jau beidzas un mums ir jāņem tas, ko viņi piedāvā. Pazīstamas situācijas tiem, kas īrē mājokli.
Lai izdevīgi izīrētu dzīvokli Rīgā ar remontu, uzticiet uzdevumu AVAEstate nekustamo īpašumu ekspertiem. Mēs jums atradīsim dzīvokli, kurā jūs vēlēsieties atgriezties pēc darba. Ņemsim vērā visus kritērijus – platība, remonts, tuvums skolai, bērnudārzam, veikaliem vai sporta klubam. Palīdzēsim izīrēt dzīvokli Rīgā ar visām mēbelēm un tehniku vai bez mēbelēm. Centrā, Purvciemā, Pļavnekos, Ķengaragā, Mežciemā, Teikā, Zolitūdē vai jebkurā citā pilsētas rajonā. Ilgstoši vai uz vienu dienu.
Apskatiet mūsu pašreizējo īrei pieejamo dzīvokļu katalogu un sazinieties ar speciālistu. Vai arī atstājiet pieprasījumu nekustamo īpašumu meklešanai atbilstoši jūsu kritērijiem.

Jūsu privilēģijas strādājot ar mums

Ietaupīsiet laiku

Kāpēc ir jāskatās jūsu prasībām atbilstošu dzīvokli tikai fotoattēlā. Mēs organizējam tikai to objektu demonstrāciju, kas jums patiešām ir piemēroti.

Palīdzība izvēles procesā

Nesen pārcēlāties uz Rīgu un nezinat, kuru rajonu izvēlēties dzīvošanai? AVARENT eksperti palīdzēs jums atkarībā no jūsu vajadzībām: ērta loģistika, skolas un bērnudārzi vai izklaides pieejamība.

Lidzēkļu ietaupīšana

Jūs noteikti bijāt dzīvokļos, kuri nav vērti pat pusi no mēneša īres maksas. Mēs piedāvāsim labāko variantu jūsu budžetā ietvaros. Izmantojot mūsu pakalpojumu, jūs viegli un lēti izīrēsiet dzīvokli Rīgā.

Juridiskais atbalsts

Mēs vienmēr aizsargājam savu klientu ar oficiālu līgumu. Tas ņem vērā gan namīpašnieka, gan īrnieka intereses. Pirms parakstīšanas noteikti izlasiet līgumu.